• slide1.jpg
    slide1.jpg
obrazek

Švejk restaurant a pension Tivoli Plzeň

Novinka: Nově od ledna roku 2016 nabízíme možnost objednat si konfereční sál pro 35 osob!

Švejk restaurant a pension „TIVOLI" je součástí franchisingového gastronomického konceptu ŠVEJK RESTAURANT.

Švejk restaurant a pension byl otevřen po celkové rekonstrukci historického objektu bývalé známé restaurace Svazáček v Plzni. Restaurace má v tomto objektu mnohem delší historii a tradici. Již v době první republiky zde byla zahradní restaurace Tivoli. Právě v její zahradě se ve třicátých letech minulého století pořádaly první Plzeňské výstavní trhy a tak se brzy stala oblíbeným výletním místem Plzeňanů.

Stylová restaurace ŠVEJK Vám nabízí vynikající staročeskou i mezinárodní kuchyni s originálními recepturami a výborné točené pivo Plzeňský Prazdroj 12°. Ochotný a příjemný personál Vás rád přivítá ve stylovém zařízení s kresbami od Josefa Lady ve švejkovském duchu.

V naší restauraci Vám rádi nabídneme příjemné posezení v salonku o kapacitě 30 míst, restauraci 100 míst a v letním období se u nás můžete posadit na terase o kapacitě 100 míst. Dále Vám nabízíme možnost ubytování v nových 1 – 3 lůžkových podkrovních příjemně vybavených pokojích, kde je hostům k dispozici TV, budík, rádio, sprchový kout a WC. Těšíme se na shledání s Vámi.

Jídelní lístek ke stažení

obrazek